Підготовка до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 28.01.2019 13:01

Сьогодні, 28 січня, під головуванням заступника голови Тиврівської райдержадміністрації, В.В. Вітюка, відбулась нарада щодо організації заходів та відзначення в районі  Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

У нараді взяли участь військовий комісар Тиврівського районного військового комісаріату, підполковник, Потерлевич Р.М., Тиврівський селищний голова Кицишин С.М., керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.
В цьому році, 15 лютого, виповнюється 30 років з Дня виведення  радянських військ з Афганістану і з кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але крім Афганістану після закінчення Другої світової війни українські військові брали участь у 24 локальних війнах і збройних конфліктах на території 16 іноземних держав. Цього дня та напередодні необхідно провести низку урочистих заходів –  покладання квітів до пам’ятних знаків, проведення мітингів-реквіємів, зустрічей з учасниками бойових дій на території інших держав та, як і щороку, відвідати родини загиблих афганців. Таких у нас в районі п’ять. Всього в Тиврівському районі проживає 55 учасників війни в Афганістані та 63 учасники бойових дій на території інших держав.