До уваги водіїв! З 10 травня введено обмеження руху великовагового транспорту на літній період

Дата: 10.05.2018 12:57

Нагрівання асфальтобетонної поверхні доріг призводить до погіршення міцності дорожнього одягу і утворення колії при русі великовагових транспортних засобів. В літній період зростає об’єм перевезень сільськогосподарської продукції, сировини з родовищ корисних копалин та інших великовагових вантажів.

З метою збереження дорожнього покриття автомобільних доріг загального користування, Служба автомобільних доріг інформує, що з 10 травня 2018 року обмежено рух транспортних засобів, загальна маса яких перевищує 24т. і навантаження на вісь 7т., з 10.00 до 22.00 при температурі вище 28оС.

Вантажовідправникам та вантажоодержувачам контролювати дотримання навантаження транспортних засобів понад, встановлених, чинним законодавством, норм і порядків.