Тиврівський район, Вінницька область

Голова районної державної адміністрації Віктор Бойко привітав Володимира Вітюка з призначенням на посаду заступника голови райдержадміністрації

Переглядів: 578

Сьогодні голова районної державної адміністрації Віктор Бойко, за участі голови районної ради Ярослава Красовського,  представив активу Тиврівщини  новопризначеного заступника голови районної державної адміністрації Володимира Вітюка.

Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 04 червня 2018 року № 20-рк  «Про призначення Вітюка В.В.» Володимира Вікторовича з 05 червня 2018 року  призначено на посаду заступника голови районної державної адміністрації з соціально-гуманітарних питань.

Вітюк Володимир Вікторович народився в с.Ширмівка Погребищенського   району Вінницької області. У 1987 році закінчив Вінницький державний педагогічний інститут та здобув спеціальність загальнотехнічні дисципліни і праця, учитель загальнотехнічних дисциплін та до серпня 1989 року працював вчителем трудового навчання Сутисківського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Тиврівського району. Потім по 1994 рік працював інспектором відділу освіти Тиврівської районної державної адміністрації. Протягом року обіймав посаду заступника голови Тиврівської районної Ради народних депутатів по роботі виконавчих органів. У 1995-2005 рр. був заступником голови Тиврівської районної державної адміністрації Вінницької області. У 2004 році закінчив Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України з кваліфікацією магістр державного управління. Протягом двох років працював консультантом  суду Тиврівського районного суду Вінницької області. З 2007 року заступник директора, а з 2015 року -  заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Тиврівського районного центру зайнятості Вінницької області, з грудня 2017 року - Тиврівської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості.