Відбувся семінар «Техніка пошуку роботи. Використання джерел інформації про вакансії»

Дата: 25.06.2019 12:56

Одним з найважливіших моментів під час пошуку роботи є знання джерел вакансій та вміння правильно їх використовувати. При достатній кількості таких джерел, людина забезпечена активною діяльністю на ринку праці та успіхом у пошуках роботи.

24 червня 2019 в Тиврівській районні філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся семінар «Техніка пошуку роботи. Використання джерел інформації про вакансії».
Основною метою заходу є ознайомлення учасників семінару з основними джерелами інформації про вакансії, їх перевалами і недоліками, необхідністю їх щоденного опрацювання. В ході семінару активного обговорювались такі питання: де слід шукати вакансії? які методи використовувати при пошуку роботи? як побудувати власну стратегію пошуку роботи?
Очікуваним результатом стало розуміння безробітними необхідності щоденного опрацювання інформації про вакансії. Головне, щоб інформація була перевірена, актуальна і надавала можливість легального працевлаштування.

Тиврівська районна філія
Вінницького обласного центру зайнятості