Тиврівський район, Вінницька область

Знешкоджено 76-міліметровий артилерійський снаряд часів Другої світової війни

Переглядів: 172

Вчора, 7 червня, о 12:35  групою піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління Державної служби надзвичайних ситуації  України у Вінницькій області знешкоджено 76-міліметровий артилерійський снаряд часів Другої світової війни, який було виявлено місцевими  жителями напередодні у недіючому піщаному кар’єрі за межами смт Тиврів.

Задля запобігання травматизму під час виявлення підозрілих предметів, служба порятунку  застерігає тиврівчан: обов'язково дотримуйтесь правил безпеки. У жодному випадку не торкайтеся знахідок і не намагайтесь розібрати їх. Одразу відійдіть від місця виявлення предмета і зателефонуйте за номерами 101 або 102. Пам’ятайте, що правильні дії при виявленні вибухонебезпечних предметів допоможуть зберегти Ваше життя та здоров’я!