Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Школа молодих спікерів в НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія №2" м.Гнівань Тиврівського району

Дата: 04.06.2018 12:52
Кількість переглядів: 478

«Школа молодих спікерів – дебатні клуби у Вінницькій області» - це проект для вчителів суспільно-гуманітарного циклу та класних керівників з районів і малих міст Вінницької області. 

Цей проект став першим етапом спільного проекту Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування та Фундації «Ферсо» (Республіка Польща). Його мета полягає в тому, щоб розвинути навички, корисні для функціонування в демократичному суспільстві, такі як робота в команді, "критичне мислення", міжособистісної комунікації, публічне представлення своєї позиції в дискусії, дослідження і належного представлення аргументів.

Учитель зарубіжної літератури НВК Інна Олександрівна Кудирко в 2017-2018 н.р. році стала учасником міжнародного польсько-українського проекту «Школа молодих спікерів – дебатні клуби у Вінницькій області. Видання 2». Результатом роботи вчителя є створення дебатного клубу в школі «Freedom», головною метою діяльності якого є проведення  дебатів.

Шкільний хор разом із директором Іриною Казимирівною Бондарчук,  учителями НВК радо зустріли гостей на порозі школи. Діти вітали приїжджих українською й польською мовами.  В складі делегації заклад відвідали: Ярослав Ващик – член Правління Фундації «ФЕРСО»,  тренер проекту; Міхал Пєтранек – інспектор відділу промоцій та міжнародної співпраці Маршалківської управи Лодзинського воєводства; Панчук Олена Анатоліївна – головний спеціаліст Департаменту освіти та науки Вінницької облдержадміністрації; Герасимова Олена Володимирівна - проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародного співробітництва КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти»; Пурдик Віктор Іполитович –заступник гніванського міського голови; Нижник Олексій Теофанович – начальник відділу освіти Тиврівської районної державної адміністрації;  Саволюк Аліна – керівник Центру промоцій та зовнішніх зв’язків Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування; Лезнівська Ірина – головний спеціаліст Центру промоцій та зовнішніх зв’язків Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування. 

Вихованці НВК представили публіці  дебати на тему: «Ідеї Маленького принца – надійний шлях до поставленої мети». Діти із захопленням і впевненістю відстоювали свою позицію, не забуваючи про повагу до думки опонента. Учні продемонстрували толерантне ставлення один до одного й глибокі знання художнього твору. Після завершення дебатів учасники та гості обмінялися позитивними враженнями та подарунками. 

Завершилася тепла, приємна зустріч екскурсією до Гніванського костелу, куди приїхав привітати гостей голова Тиврівської райдержадміністрації Віктор Бойко та голова районної ради Ярослав Красовський.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень