Обговорено Перспективний план розвитку Колюхівської територіальної громади

Дата: 21.12.2018 09:52

По всіх громадах Тиврівського району триває розгляд планів перспективного розвитку на  найближчі три роки. Так, обговорення перспективного плану розвитку громади на 2019-2021 роки стало головною темою засідання виконавчого комітетуКолюхівської сільської ради, яке відбулося 20 грудня. Членами виконкому було обговорено перспективи реалізації запропонованих до розгляду об’єктів.

Зокрема, в найближчі три роки  планується будівництво водогону  по вулицях Українська, Вишнева, Шевченка, Річна, Горького, Коцюбинського та Берегового; поточний ремонт доріг по вул. Горького, Шевченка  в с. Колюхів та по вул. Берегового в с. Соколинці; будівництво мереж вуличного освітлення із використанням  енергозберігаючих  технологій  вулиць в с. Колюхів, с. Канава та с. Соколинці та інші заходи.

Втілення цих планів в життя сприятиме значному поліпшенню соціально-економічного розвитку громади.