Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Кращих представників юриспруденції, творчої інтелігенції і громадськості Вінниччини, а також учасників АТО, представників поліції, військових та волонтерів нагородили з нагоди Дня Конституції України

Дата: 02.07.2018 12:50
Кількість переглядів: 210

26 червня у Вінниці відбулися урочистості з нагоди відзначення 22-ї річниці Конституції України.

У рамках заходів відбулось делеговане покладання гірлянд до: меморіальної дошки І-му Уряду Української Народної Республіки, який тричі знаходився у м. Вінниці; меморіальної дошки Дмитра Марковича, який був Міністром юстиції в Уряді Директорії та головою Подільської і членом Центральної Ради Української Народної Республіки; пам'ятника Симону Петлюрі - українському державному та військовому діячу часів Української революції 1917—1921 рр., Голові Директорії УНР, отаману війська та флоту УНР; меморіальної дошки Костянтину Василенку - громадському та політичному діячеві, члену Центральної Ради, генеральному секретарю (першого міністра) праці Української Народної Республіки в 1917 р.; меморіальної дошки сотнику армії УНР, учаснику боротьби за незалежність Семену Якерсону; пам’ятного знаку загиблим бійцям Небесної Сотні та Героям АТО; Меморіалу Слави.

Вітаючи учасників зібрання на передодні визначної для українського народу події, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко зазначив, що у світі не існує більш ефективної форми соціальної угоди між владою і суспільством крім Конституції. Конституція – це головний установчий документ держави, фундамент її правової системи. Вона є не тільки актом держави, а й суспільства, його державно-правовою моделлю, чинником забезпечення законності та правопорядку, стабільності інститутів влади, необхідною умовою становлення правової державності, що базується на пануванні права.

Голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник побажав присутнім залишатися сильними та вірити, що наша сила – у нашій єдності, яка, без сумніву, є наймогутнішою зброєю у боротьбі за сильну, самодостатню і незалежну Україну.

У ході свята керівники області вручили орден «За заслуги» IIІ ступеня, орден княгині Ольги ІІІ ступеня, медаль «За врятоване життя», Почесну грамоту Кабінету Міністрів України, подяку Прем’єр-міністра України, грамоту Верховної Ради України за заслуги перед Українським народом, Почесні грамоти обласної державної адміністрації та обласної ради та квіти кращим представникам юриспруденції, творчої інтелігенції і громадськості Вінниччини, а також представникам поліції, учасникам АТО, військовим та волонтерам. Почесну грамоту отримала і Вітюк Людмила Михайлівна - вчитель української мови та літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт. Тиврів, депутат Тиврівської селищної ради 5-ти скликань, учасник міжнародного проекту «Школа молодих спікерів. Дебатні клуби (України-Польща)». Голова профкому школи, керівник районного методоб’єднання вчителів зарубіжної літератури. Переможець конкурсу учитель року 2017-2018н.р. в номінації українська мова та література.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень