Співпраця з роботодавцями

Дата: 24.06.2019 08:50

20 червня 2019 року відбулась робоча зустріч директора Тиврівської районної філії Вінницького ОЦЗ Анатолія Коваля з заступником генерального директора ПраТ «Гніванський завод спецзалізобетон», м. Гнівань Григорієм  Семчишеним щодо можливостей співпраці в різних напрямках.

Підприємство веде свою діяльність з 1991 року і є виробником виробів із бетону.  На данний час в  підприємстві  працює понад 460 осіб.

Під час зустрічі Анатолій Коваль розповів про основні завдання служби зайнятості щодо задоволення потреб роботодавців у працівниках,  поінформував про стан та тенденції розвитку локального ринку праці. Під час зустрічі керівники обговорили питання, які часто виникають у підприємства та труднощі при укомплектуванні штату працівників, шляхи вирішення кадрових проблем за сприяння служби зайнятості.

В результаті зустрічі було домовлено про подальшу співпрацю між Тиврівською районною філією Вінницького обласного центру зайнятості та роботодавцем, щодо забезпечення та підготовки якісного кадрового потенціалу з урахуванням нинішніх і перспективних потреб роботодавця.

Тиврівська районна філія
Вінницького обласного центру зайнятості