Відновлено практику професійних навчань працівників апарату районної державної адміністрації

Дата: 19.03.2018 09:49

16  березня, в залі засідань районної державної адміністрації відбулось чергове професійне навчання, очолюване керівником апарату райдержадміністрації Іриною Романською.

Завідувач сектору управління персоналом апарату районної державної адміністрації  Антоніна Чичкалюк ознайомила працівників апарату з актуальним на даний час питанням – «Правилами заповнення форми декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування».

Наступне питання: «Передумови створення позитивного іміджу керівника органу державної служби»  детально висвітлив  Анатолій Банарюк – головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи апарату районної державної адміністрації. Ознайомившись з цікавою лекцією присутні мали можливість оцінити  самих себе. Адже, як зауважила керівник апарату Ірина Романська – «Всі ми, будучи працівниками районної державної адміністрації є керівниками певних рівнів. Потрібно починати з себе і працювати над собою. Тому, створення позитивного іміджу кожного з нас є запорукою позитивного іміджу державного органу в цілому».