На Тиврівщині обговорили Перспективний план розвитку Василівської громади

Дата: 12.12.2018 16:49

Сьогодні, 12 грудня,  в приміщенні Василівської сільської ради  відбулось позачергове засідання виконавчого комітету, на якому було обговорено  перспективний план розвитку громади на 2019-2021 роки. Членами виконкому було обговорено перспективи реалізації запропонованих до розгляду об’єктів.

Зокрема, в найближчі три роки  планується переведення на використання  енергозберігаючих  технологій  в  освітленні  вулиць Шкільна, Коцюбинського, Весняна, Молодіжна; будівництво  водогону по вулицях Шкільна, Шевченка, Горянська;  проведення капітального  ремонту фельдшерського  пункту, та капітальний  ремонт великого  залу сільського  будинку  культури. А вже в 2019 році планується введення в експлуатацію Василівського дошкільного навчального закладу.