Перспективи об’єднання територіальних громад Тиврівського району

Дата: 02.02.2018 15:48

Сьогодні, 2 лютого, в приміщенні райдержадміністрації за участю голів територіальних громад, керівників сільськогосподарських підприємств, активу району відбувся круглий стіл «Перспективи об’єднання територіальних громад Тиврівського району».  В засіданні взяли участь голова Тиврівської райдержадміністрації Віктор Бойко, начальник організаційного відділу облдержадміністрації Михайло Затула, радник з муніціпальних послуг Вінницького центру розвитку місцевого самоврядування Віталій Швець, Голова Тиврівської селищної ради Сергій Кицишин, фахівці облдержадміністрації з питань освіти і фінансів. Метою круглого столу було доведення до голів територіальних громад Тиврівщини переваги децентралізації для створення Тиврівської ОТГ. Присутні переглянули відео про позитивний досвід Чернятинської сільської ради, яка ввійшла до складу Северинівської ОТГ Жмеринського району та Томашпільської міської ОТГ.  Виступаючі поінформували Тиврівчан про стан добровільного об'єднання в області, фінансові переваги для новостворених ОТГ та можливості для покращення освітнього рівня населення.  У другій половині зустрічі радник з муніціпальних послуг Вінницького центру розвитку місцевого самоврядування Віталій Швець відповів на всі поставлені, в ході конструктивної дискусії, питання.