Напередодні Дня матері відвідали матерів загиблих героїв

Дата: 11.05.2019 11:48

У другу неділю травня українці традиційно відзначають День матері. Напередодні цього свята, вчора, 10 травня,  делегація у складі голови райдержадміністрації Віктора Бойка, заступника голови райдержадміністрації Володимира Вітюка, військового комісара Тиврівського  районного військового комісаріату Романа Потерлевича  та начальника управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Людмили Касянчук поклала квіти до могил та відвідала матерів загиблих героїв, які у складний для країни час стали на її захист і віддали своє життя:

Вапняр Ольгу Леонтіївну матір Вапняра Олександра Васильовича, який загинув 17 вересня 2015 року біля с. Старогнатівка, Волинського району Донецької області.

Ліщук Людмилу Володимирівну матір Кулібаби-Бухова Віктора Анатолійовича, який загинув 7 жовтня 2014 року неподалік  смт. Донецький,  Луганської області.

Скибу Тетяну Миколаївну, яка втратила свого сина Скибу Олександра Сергійовича  5 вересня 2014 року в районі с. Цвітні Піски, Слов’яносербського району, Луганської області.

Пилявець Наталію Василівну матір Пилявця Богдана Борисовича, який загинув 27 листопада 2016 року в Маріуполі (Донецька область).

«Дорогі матері! Вам важко так, як нікому, тому в цей день хочемо привітати Вас зі святом, з Днем матері. Низький уклін Вам та подяка за те, що Ви виховали своїх синів патріотами рідної землі. Виховали героїв, які стали гордістю України. Здоров’я, витримки та сили на багато-багато років, хай Бог Вас благословить та збереже. Нехай сторицею Вам повернеться за Вашу жертовність та жертовність Ваших синів» - годова райдержадміністрації Віктор Бойко.