Тиврівський район, Вінницька область

У Тиврівському районі призначили начальника управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

Переглядів: 120

Сьогодні, 7 грудня, голова Тиврівської райдержадміністрації Віктор Бойко представив працівникам галузі освіти району начальника управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Касянчук Людмилу Леонідівну.

Голова райдержадміністрації Віктор Бойко щиро привітав новопризначеного начальника управління та побажав їй успіхів, терпіння, професійних здобутків та плідної праці задля підвищення рейтингу галузі освіти району на ще більш високий рівень. До привітань приєдналися перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Заворітний, заступник голови райдержадміністрації Володимир Вітюк, працівники методичного комітету.

Як освітянська, так і управлінська робота добре знайома Людмилі Леонідівні, адже з 2011 року вона займала посаду завідувача районного  методичного кабінету відділу освіти Тиврівської районної державної адміністрації.