Тиврівська Районна Державна Адміністрація
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Відбулось засідання Комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 20.04.2018 12:46
Кількість переглядів: 188

Вчора, 18 квітня, в райдержадміністрації відбулося чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини, на чолі з  головою районної державної адміністрації Віктором Бойком.

Секретар Комісії, Тетяна Кирилюк ознайомила присутніх з порядком денним комісії. На засіданні комісії було розглянуто питання: про розгляд та подання пропозицій  до індивідуальних планів соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються у дитячих будинках сімейного типу (2-х сімей) та про встановлення опіки над дитиною, позбавленою батьківського піклування.

Під час обговорення другого питання, начальник служби у справах дітей Алла Берегуляк проінформувала, що до служби у справах дітей звернулась громадянка, яка виявила бажання стати опікуном малолітньої дитини 2018 р.н., позбавленої батьківського піклування, яка перебуває на обліку служби у справах дітей. Голова Комісії  Віктор Бойко зазначив, що кожна дитина, позбавлена батьківського піклування має право бути влаштованою до сімейних форм виховання, мати повноцінну родину, зростати в любові та теплі.

Вивчивши та опрацювавши кожне питання  Комісія ухвалила відповідні рішення.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень