Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 09.08.2018 12:46

Сьогодні, 9 серпня, під керівництвом голови райдержадміністрації Віктора Бойка відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини.

У роботі комісії взяли участь: заступник голови райдержадміністрації В.В.Вітюк, директор Тиврівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді О.І. Кравець, начальник відділу у справах сім’ї та молоді, з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації В.В. Романський, начальник відділу освіти райдержадміністрації О.Т. Нижник, завідувач амбулаторії загальної практики сімейної медицини КНП «Тиврівський РЦПМСД» Зозуля Є.В., лікар-психіатр Тиврівської центральної районної лікарні  Чернюк З.В. працівники  служби у справах дітей райдержадміністрації.

На засіданні розглядались питання про доцільність (не доцільність) позбавлення батьківських прав, про надання дозволу неповнолітньому жителю району на вчинення правочину щодо заключення договору оренди земельної ділянки, про здійснення соціального захисту дитини, позбівленої батьківського піклування, про взяття під соціальний супровід районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді сім’ю жителів району та інші питання.

Усі питання, які заслуховувалися на комісії, попередньо  детально вивчені працівниками служби у справах дітей. За результатами   комісія прийняла компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей. Адже кожна дитина має рости в гідних умовах,  відчувати увагу та турботу про себе.