Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Володимир Вітюк: Участь у цій акції є показником соціальної відповідальності, доброти, турботи та милосердя кожного жителя нашої країни!

Дата: 11.04.2019 12:46
Кількість переглядів: 199

Днями, за участю заступника голови районної державної адміністрації  Вітюка  Володимира  Вікторовича, в актовій залі Тивріврівської центральної районної лікарні  відбулися навчання для середнього медичного персоналу КНП «Тиврівський РЦПМСД». 


Розпочав зібрання головний лікар Приймак Валерій Миколайович з повідомлення про  початок на Тиврівщині акції  Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько, живи!», яка триватиме з 1 по 30 квітня 2019 року. Кошти збиратимуться з метою придбання кардіологічного медичного обладнання у дитячі лікарні України. Результатом акцій «Серце до Серця» є діюче медичне обладнання в обласних дитячих лікарнях з безкоштовним його користуванням громадськістю. Фонд «Серце до Серця» є стабільною  платформою для єднання небайдужих українців, які прагнуть поліпшити країну власними силами. Тематика акцій змінюється кожного року. За 13 років діяльності, було закуплено медичне устаткування на суму близько 36 млн гривень, яке передали в обласні дитячі лікарні та маленьким українцям. 

Участь у цій акції є показником соціальної відповідальності, доброти, турботи та милосердя кожного жителя нашої країни. Метою акції  є закупити медичне обладнання та безкоштовно передати у користування дитячій обласній лікарні, адже здорові та щасливі діти – це наше з Вами світле майбутнє, - зазначив Володимир Вікторович Вітюк.
Далі Валерій Миколайович здійснив моніторинг укладених декларацій в сільській місцевості.
Помічник лікаря-епідеміолога Мельник Наталія Анатоліївна проінформувала про хід вакцинації в районі, про  наявні вакцини та наголосила на важливості дотримання правил зберігання вакцин.
Юрисконсульт Басараб Юлія Анатоліївна  інформувала медичних  працівників про етику та деонтологію  у професійній діяльності.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень