Відбулося засідання комісії

Дата: 03.03.2018 12:41

Сьогодні під керівництвом голови райдержадміністрації відбулось засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Тиврівській райдержадміністрації. В засіданні прийняли участь члени  Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації,  представники лісових господарств району та Сутисківський селищний голова Дідух Л.Б.

На засіданні комісії розглянуто питання щодо епізоотичної ситуації в смт Сутиски, а саме виявлення випадку сказу тварини. За інформацією начальника районного управління Держпродспоживслужби Головного управління  у Вінницькій області Б.М. Герасимчука, на даний час було проведено ряд заходів щодо локалізації, ліквідації та профілактики сказу тварин.

Підсумовуючи засідання протиепізоотичної комісії, Віктор Бойко  наголосив, що слід посилити роз’яснювальну роботу серед населення територіальних громад, завдяки чому жителі району мають зрозуміти серйозність даної ситуації, не перешкоджати  імунізації домашніх тварин та проведенню заходів із профілактики та  запобігання спалахів сказу тварин.