Тиврівський район, Вінницька область

Строкова військова служба – це, в першу чергу, виконання свого конституційного обов’язку

Переглядів: 24

На цьому наголосив сьогодні  під час брифінгу в прес-центрі  Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації  директор Департаменту цивільного захисту ОДА Сергій Вовченко.

«Кожного року Вінниччина займає лідируючі позиції  в Україні  щодо організації призовної кампанії . Так, ми цього року маємо проблеми із явкою призовників, але ми щорічно виконуємо планові завдання. Хто працює, той не обходиться без проблем. Ми знаємо над чим нам треба працювати, тож впевнений, що і в цьому році ми чітко виконаємо план весняного призову».

Як поінформував  у ході брифінгу начальник відділу комплектування та призову, заступник військового комісара  Вінницької області Михайло Дзигаленко, всього від Вінницької області підлягає відправці до військових частин  - 830 чол,  Із них:

- ЗСУ – 481 чол., або  58%

- Національна гвардія України -234 чол., - 28%

- Державна прикордонна служба України – 65 чол.,- 8%

- Державна спеціальна служба транспорту – 50 чол., - 6%.

Вже у квітні до навчальних центрів буде направлено 432 призовника строкової служби. з яких уже призначено в команди на відправку 362 чол.

Також начальник відділу комплектування та призову, заступник військового комісара  Вінницької області зупинився на пільгах та заохоченнях для  призовників строкової служби та видах адміністративної і кримінальної відповідальності для посадових осіб виконавчої гілки влади. які неналежним чином організовують оповіщення призовників на місцях.

Директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації  Світлана Василюк принагідно  зазначила.: «Ми зараз розробляємо зразки друкованої продукції : наочні посібники - буклети, плакати, брошури для призовників та їх батьків. Це буде продукція не лише роз’яснювального характеру - вона матиме чітке патріотичне спрямування, наголошуючи, що захищати Вітчизну, її суверенітет та цілісність для кожного свідомого чоловіка є священним обов’язком»

Окремо заступник військового комісара  Вінницької області відзначив активність вінничан  щодо  вступу на службу за контрактом.

«За І квартал 2018 року договори  на контрактну службу підписали 349 чол., а за плановими показниками  Вінниччина має направити 330 контрактників. Тобто план перевиконано на 106% »,- запевнив  Михайло Дзигаленко.

За матеріалами офіційного сайту Вінницької ОДА