На Тиврівщині відзначили 33 річницю Чорнобильської трагедії

Дата: 26.04.2019 12:40

Аварія на Чорнобильській атомній станції, яка сталася 26 квітня 1986 року, змінила хід історії. З того моменту пройшло 33 роки, а відлуння катастрофи відчутно й досі.

Сьогодні, 26 квітня, в на Меморіалі Слави  відбулись  заходи приурочені  33-й річниці трагедії на Чорнобильській АЕС. Багатолюдна колона відправилась до пам’ятного  знаку  ліквідаторам  аварії щоб вшанувати пам’ять ліквідаторів та згадати трагічні події. В заході взяли участь  ліквідатори  аварії на Чорнобильській АЕС, учнівська молодь, працівники підприємств, установ та організацій району, мешканці та гості селища.

З вітальними словами до учасників зібрання звернулись голова районної ради Ярослав Красовський, Тиврівський селищний голова Сергій Кицишин та голова районної громадської організації «Союз Чорнобиль» Микола Мельник.

Поминальну панахиду за загиблими та померлими учасниками ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи здійснив настоятель храму Вознесіння Господнього смт.Тиврів ПЦУ протоієрей Богдан Бицкало.

Завершився мітинг-реквієм вшануванням пам'яті загиблих ліквідаторів на Чорнобильській АЕС  хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного знаку ліквідаторам  аварії на ЧАЕС.