Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Тиврівський район, Вінницька область

ПрАТ «Гніванський завод спецзалізобетону» відновив виробничу діяльність

Переглядів: 56

 

22 серпня директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА Володимир Мережко оглянув виробничі потужності ПрАТ «Гніванський завод спецзалізобетону», який тиждень тому розпочав виробництво після 8-ми місячного простою. Дане стратегічне підприємство належить публічному акціонерному товариству «Укрзалізниця» та спеціалізується на виробництві залізобетонних шпал, опор контактної мережі для електрифікації залізниць, напірних та безнапірних труб різного діаметра, стійок освітлення для електромереж, плит та інших залізобетонних конструкцій.

Завдяки зусиллям та особистому сприянню голови обласної державної адміністрації Валерія Коровія, адміністрація заводу на чолі з новопризначеним головою Правління Олегом Хардикайненом за три місяці змогла розблокувати рахунки, погасити заборгованість по заробітній платі, погасити кредиторську заборгованість, сплатити податки,  запустити підприємство, домовитися на поставку сировини і, найголовніше – підписати вигідні для підприємства контракти.

«На сьогоднішній день на підприємстві працює вже 493 людини, і кожного дня працівники повертаються все більше: за тиждень знову було прийнято на роботу 18 осіб. З понеділка нам вже вдалось  вийти на 8-ми годинний робочий день. Працюємо трьома бригадами  і лише на замовлення, не на склад. Щодо обсягу виробленої продукції, то на сьогодні ми вже випускаємо 1500 шпал на день», - прокоментував стан виробництва його керівник.

Зі слів Олега Хардикайнена, керівництво заводу має великі плани щодо роботи підприємства, адже таке виробництво сьогодні потрібне і місту, і області, і країні. Попереду ще дуже багато організаційних та технічних завдань, які пов’язані і з забезпеченням надійної роботи всіх виробничих вузлів та агрегатів, а також заповненні робочих місць кваліфікованими та професійними працівниками. Втім, ПрАТ «Гніванський завод спецзалізобетону» може та повинне зайняти свою нішу в розбудові України.

« повернутися до списку новин