Ольга Трофімцева відвідала ТОВ "Органік-Д та ТОВ "Агро-Еталон"

Дата: 26.06.2019 16:38

Аграрно-промисловий комплекс сьогодні практично тримає економіку усієї держави, -  зазначила виконуюча обов’язки Міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева під час робочого візиту на Вінниччину, що відбувся 25 червня. Вона взяла участь у нараді щодо ефективності роботи структурних підрозділів з питань агропромислового розвитку облдержадміністрацій.

З метою ознайомлення із кращими практиками підприємств агропромислового розвитку Вінницької області учасники зустрічі відвідали ТОВ "Органік-Д та ТОВ "Агро-Еталон", що розташовані у нашому районі.

Перше підприємство займається вирощуванням та зберіганням овочевих культур. Поштовхом та базою для відкриття даного напрямку діяльності стали можливості, що були досягнуті за рахунок переробки відходів тваринництва ТОВ "СУБЕКОН", яке займається вирощуванням товарних свиней у закритому циклі.

ТОВ "Агро-Еталон" залишається одним із лідерів по темпах нарощування плодових насаджень як в області, так і в Україні в цілому. На підприємстві збудований та функціонує найбільший в Україні комплекс по зберіганню фруктів.