Віктор Бойко провів щотижневу нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації

Дата: 23.04.2019 12:37

Сьогодні, 23 квітня відбулась щотижнева нарада в голови райдержадміністрації, Віктора Бойка, за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді було підведено підсумки роботи за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.

Зокрема, обговорили підготовку до чергового етапу всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), відзначення в районі 33-ої річниці аварії на ЧАЕС. Заступник голови райдержадміністрації Володимир Вітюк доповів присутнім, що 30 червня відбудуться перші місцеві вибори в  Сутисківській селищній об’єднаній територіальній громаді (Сутисківська селищна рада (смт Сутиски), Шершнівська сільська рада (села Шершні, Гута-Шершнівська). Також було обговорено багато інших питань, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, економіки та освіти.
По завершенню наради Віктор Бойко надав ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та звернув увагу на важливість виконання обов’язків, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.