Тиврівський район, Вінницька область

Рятувальники провели масштабне профілактичне відпрацювання житлового сектору

Переглядів: 75

30 січня фахівці Тиврівського районного сектору   провели профілактичну роботу у селі Василівка.

Під час рейду рятувальники приділили особливу увагу домоволодінням  так званої групи ризику. У будинках громадян похилого віку та інвалідів фахівці ДСНС оглянули стан електричних мереж, опалювальних печей і димарів, а також надали методичні рекомендації з їх утримання у належному протипожежному стані. З жителями  населеного пункту рятувалиники провели інструктаж на протипожежну тематику, роздали профілактичні пам'ятки та листівки з правилами безпеки життєдіяльності.

Бійці ДСНС проінструктували близько 600 громадян. Крім того, рятувальники відвідали місцеву загальноосвітнію школу та  на практиці відпрацювали з персоналом та учнями правила поведінки під час евакуації, а також нагадали правила поведінки поблизу замерзлих водойм.