Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

На Вінниччині активно проводиться робота щодо надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Дата: 07.05.2019 10:36
Кількість переглядів: 764

В області, з метою реалізації вимог постанови Кабінету Міністрів України від 05.04.2017 № 268 (із змінами), проводиться координаційна робота щодо надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок  воєнних дій та збройних конфліктів та порядку його оформлення.

Службами у справах дітей райдержадміністрацій та міських рад міст обласного значення надаються роз’яснення батькам, іншим законним представникам щодо підстав для встановлення вищезазначеного статусу, порядку звернення та його оформлення.

На обліку служб у справах дітей райдержадміністрацій, виконкомів міських рад міст обласного значення за оперативними даними перебуває 15 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які переміщені із зони проведення Операції Об’єднаних сил та тимчасово окупованої території. Зазначені діти виховуються в 4 прийомних сім’ях та 9 сім’ях опікунів.

Окрім того, проводиться роз’яснювальна робота щодо надання статусу 99 дітям із сімей, в яких один з батьків загинув з числа осіб, які брали участь в АТО/Операції Об’єднаних сил.

Службою у справах дітей облдержадміністрації здійснюється щомісячний моніторинг проведеної в районах та містах області роботи щодо виявлення зазначеної категорії дітей та надання їм відповідного статусу.

За оперативними даними служб у справах дітей області станом на 01.05.2019 стосовно 106 дітей/осіб розглянуто заяви щодо надання статусу. Прийнято відповідні розпорядження голів райдержадміністрацій та рішення міських голів міст обласного значення: 101 дитині/особі надано статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень