Привітання голови райдержадміністрації з Днем пам'яті та примирення, з річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 08.05.2019 12:34

Дорогі ветерани! Шановні земляки!

Вітаю вас із Днем памяті та примирення, із перемогою над нацизмом у Другій світовій війні!

Ідуть роки, та час непідвладний над священною пам’яттю народу про все пережите і вистраждане в роки війни, про подвиг солдатів Перемоги, які принесли українському народові та країнам Європи мир і визволення від нацизму.

Війна стала для нашого народу неймовірним горем, найтяжчим  випробуванням долі, від якого ще й досі стискаються серця у кожного, хто його  пережив. Нема числа жертвам війни та завданим нею матеріальним збиткам.

Земний уклін нашим ветеранам, які зовсім молодими захистили Вітчизну, перемогли  нацизм, здобули мир і  свободу, самовідданою працею відбудували країну з повоєнних руїн.

Їх приклад зобов’язує теперішнє і прийдешні покоління до мужності та патріотизму, віри у власні сили та  можливості, вміння любити Вітчизну та творення добрих справ для блага народу. У нелегкий час зовнішньої військової агресії, боротьби за суверенітет  та територіальну цілісність держави героїзм солдатів Перемоги продовжує сучасне покоління захисників України.

Щиро бажаю кожному міцного здоров’я, достатку і злагоди в родинах, миру та розвитку для України!

Зичу всім нам миру. Бо саме в ці дні гранично ясно, що для країни побажання миру є найголовнішим.

Слава Україні!

Голова Тиврівської