Тиврівський район, Вінницька область

На Тиврівщині вшановано медичних працівників

Переглядів: 62

За багаторічною традицією у третю неділю червня відзначають День медичного працівника.

З нагоди свята 15 червня в районному Будинку культури проведено урочистоті за участю заступника голови райдержадміністрації Володимира Вітюка, голови районної ради Ярослава Красовського, керівника апарату райдержадміністрації Ірини Романської, які у переддень свята висловили всім працівникам медичної галузі безмежну вдячність за врятовані життя, за повернуте здоров’я і радість.

Привітання та нагородження кращих представників медичної сфери розпочали із вручення Почесних грамот Верховної Ради України головному лікарю Тиврівської центральної районної лікарні Петру Олександровичу Присяжному і завідувачу Гніванською амбулаторією Ніні Василівні Сташук. Нагородження відбулось за поданням народного депутата України Івана Мельничука. Потім були вручені Почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради, та Почесні грамоти Департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА.

Привітали колег та ветеранів галузі охорони здоров'я головний лікар Тиврівської центральної районної лікарні Петро Присяжний і головний лікар комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Валерій  Приймак.

Святкову атмосферу в залі та гарний настрій учасникам зібрання забезпечували аматорські колективи, працівники районного Будинку культури.