Напередодні професійного свята – Дня працівників соціальної сфери, керівники району привітали колектив Тиврівського Будинку-інтернату геріатричного профілю.

Дата: 02.11.2018 15:33

Тиврівський будинок-інтернат геріатричного профілю був заснований у вересні 1962 року. На сьогоднішній день у закладі проживає більше  200 підопічних, які перебувають на повному державному забезпеченні. Вони забезпечені чотириразовим харчуванням, кваліфікованим обслуговуванням та належним доглядом.

Напередодні професійного свята – Дня працівників соціальної сфери, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Заворітний та заступник голови райдержадміністрації Володимир Вітюк завітали до Тиврівського Будинку-інтернату геріатричного профілю.

Звертаючись до присутніх, Олександр Заворітний подякував за  нелегку роботу, професіоналізм та небайдужість до долі людей, з якими щодня доводиться мати справу - людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, котрим колектив щодня допомагає долати життєві труднощі: «Піклуючись про людину, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства. Отож, окрім усіх людських благ бажаю вам наснаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту мешканців інтернату, соціального захисту тих, хто його найбільше потребує»,- зазначив у своєму вітальному слові перший заступник.

«На ваші плечі покладена дуже відповідальна робота - соціальна підтримка жителів Будинку-інтернату геріатричного профілю. Пенсіонери, особи з інвалідністю, які щодня потребують вашої уваги, допомоги, яким ви своєю турботою, а іноді й просто посмішкою та добрим словом даруєте такі необхідні кожній людині віру, впевненість та надію. Ваша праця скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла», - зазначила у своєму виступі Володимир Вітюк.

Із нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання посадових обов’язків керівники району нагородили Почесною грамотою Тиврівської райдержадміністрації та районної ради директора Тиврівського Будинку-інтернату геріатричного профілю – Колкевича Олександра Станіславовича.

Олександр Колкевич приєднався до вітання та відзначив сумлінну працю окремих соціальних працівників установи, вручивши Почесні відзнаки.

Святкову програму з нагоди професійного свята присутнім подарували вокальні колективи, окремі виконавці закладу та гості.