Тиврівський район, Вінницька область

Відбулась перша нарада за участю заступника голови райдержадміністрації

Переглядів: 38

Вчора, 5 червня, під керівництвом голови Тиврівської райдержадміністрації Віктора Бойка  відбулась перша  нарада за участю заступника голови райдержадміністрації з соціально-гуманітарних питань Володимира Вітюка.

На нараді були присутні голова районної ради Я.Й. Красовський, головний лікар РЦ ПМСД В.М. Приймак, головний лікар районної лікарні П.О. Присяжний, директор Тиврівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді О.І. Кравець, директор  Тиврівської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості В.Ю. Обертинський, директор Тиврівського ліцею-інтернату А.М. Подзігун та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Віктор Бойко окреслив першочергові завдання, які стоять перед Володимиром Вікторовичем, а це спільно працювати над впровадження реформ, забезпечення благополуччя громадян району, вирішення нагальних проблем, та побажав йому успіхів запевнивши, що він може розраховувати на підтримку та співпрацю.

Керівники районних служб коротко виклали інформацію про ситуацію та нагальні питання в своїй галузі.  В свою чергу Володимир Вітюк запевнив , що докладатиме максимум зусиль для вирішення всіх питань поставлених перед ним. Подякував за довіру та виразив сподівання на плідну співпрацю і порозуміння.