Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Тиврівський район, Вінницька область

В районі розпочали прибирання територій

Переглядів: 247

 

Весна дарує нам відчуття свята, адже відроджується природа, що нагадує нам віковічну істину – життя продовжується і воно прекрасне. Але, на жаль, весна також відкриває і усі наші гріхи. Йдеться про засмічені дороги у населених пунктах, зарослі старим гіллям пам’ятники та невпорядковані вулиці наших сіл та селищ. Саме тому на початку весни традиційно проводяться роботи по благоустрою. Вчора майже всі організації та установи районного центру відгукнулися і спрацювали дуже  злагоджено. Сумлінно попрацювали на визначених ділянках робіт і підрозділи Тиврівської районної державної адміністрації. 

Але кожний з нас повинен доглядати за довкіллям щодня. Усім відомий вислів  - Чисто не там, де метуть, а там, де не смітять. На жаль, не всі його дотримуються. Чисті придорожні смуги, вулиці та сквери – не місце для викидання сміття! Коли це приймуть до відома та запам’ятають, як аксіому, недбайливі тиврівчани, прибирати буде набагато менше.
Необхідно дбати про чистоту навколо себе, адже чисте довкілля – це, перш за все, наше здоров’я, це краса нашого краю, це показник нашого патріотизму.« повернутися до списку новин