Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Віктор Бойко прийняв участь в робочій нараді під головуванням Валерія Коровія

Дата: 06.07.2018 12:32
Кількість переглядів: 164

Голова Тиврівської райдержадміністрації Віктор Бойко прийняв участь в черговій нараді з очільниками райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення під головуванням керівника Вінниччини Валерія Коровія, у рамках щомісячних зустрічей з актуальних питань життєдіяльності області.

Під час зібрання було розглянуто стан реалізації низки пріоритетних напрямів діяльності органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, серед яких: підсумки виконання обласного бюджету за І півріччя, реалізація на території регіону «Нової української школи», актуальні питання розвитку агропромислового комплексу та збереження навколишнього середовища.

Відкриваючи засідання, голова облдержадміністрації акцентував увагу присутніх на впровадженні першого етапу реформи галузі охорони здоров’я. За його словами, в області створено 47 центрів первинної санітарно-медичної допомоги, тоді як угоди з Національною службою з питань охорони здоров’я на початок липня уклали 23.

«Не уклавши угоду, медичні заклади на третій квартал отримають значно нижчу субвенцію в еквіваленті 240 гривень на жителя, - підкреслив Валерій Коровій. – Тим же, хто угоди уклав, зараз перераховують додатково на дітей до 5 років – 1 480 гривень, від 6 до 17 років – 814 гривень, понад 65 років – 740 гривень. І ми попередньо бачимо, що асигнування по районах, які уклали угоди з Національною службою з питань охорони здоров’я, по відношенню до тих, які цього не зробили, зростають у 1,5-2 рази».

Керівник Вінниччини наголосив, що, відповідно до Закону України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування» від 19.10.2017 року, забезпечення компонента оплати праці медичних працівників становитиме не менше 250 % середньої заробітної плати по Україні за липень попереднього року. «Ми провели розрахунки і зараз працюємо над тим, щоб, наприклад, сімейному лікарю Жмеринського центру, який має по деклараціях 1 800 осіб, в липні в середньому була нарахована зарплата 15,7 тисяч гривень. Або ж, до прикладу, в Ямполі – 16 тисяч гривень», - зазначив Валерій Коровій.

Відтак закликав очільників районів максимально активізувати роботу в цьому напрямку, адже відповідно до порядку, визначеного Постановою КМУ, на укладання угод з Національної службою з питань охорони здоров’я центрам первинної медико-санітарної допомоги відведено термін до 1 вересня 2018 року.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень