Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

В районному центрі зайнятості відбувся семінар за участю представника Немирівського заводу компанії Fujikura

Дата: 25.10.2018 09:29
Кількість переглядів: 195

     Тиврівською районною філією Вінницького обласного Центру зайнятості постійно проводяться семінари для осіб, які знаходяться на обліку та роботодавців із залученням соціальних партнерів та підприємців. Так, 24 жовтня 2018 року відбувся інформаційний семінар «Легальна зайнятість».

       Провідний юрис-консульт Тиврівської районної філії Вінницького обласного Центру зайнятості Олег Ніколюк надав особам, які знаходяться на обліку в Центрі зайнятості, детальну інформацію щодо сучасного трудового законодавства: роз’яснив, що відповідно до чинного законодавства виконання робіт, надання послуг фізичною особою може здійснюватися як на підставі трудового, так і цивільно-правового договору; ознайомив з вимогами, які ставить держава перед роботодавцями під час оформлення працівників на роботу із випробувальним терміном, про ризики, які можуть виникати. Також детально зупинився на  умовах оплати праці відповідно до укладеного договору та порядку звільнення працівників, допомогу по безробіттю. Наголосив на важливості та перевагах легальних трудових відносин. 

   

        У семінарі взяв участь представник Немирівського заводу компанії Fujikura, який спеціалізується на  виробництві кабельної продукції для провідних автомобільних брендів. Провідний спеціаліст з підбору персоналу ознайомив присутніх з діяльністю підприємства, перевагами вакантних посад, умовами праці та заробітної плати.

         В ході спілкування учасники семінару дізналися багато корисної інформації щодо послуг Центру зайнятості та отримали змістовні відповіді на поставлені питання.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень