Тиврівський район, Вінницька область

Відбулась нарада з директорами шкіл району

Переглядів: 41

Сьогодні, 18 липня, під керівництвом начальника відділу освіти райдержадміністрації О.Т. Нижника відбулась позачергова нарада з директорами шкіл району.

На нараду також були запрошені: голова райдержадміністрації В.В. Бойко, заступник голови райдержадміністрації В.В. Вітюк, заступник керівника виконавчого апарату-керуючий справами Л.А. Колісніченко, начальник відділу цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Л.І. Міхальчук та провідний фахівець Тиврівського районного сектору старший лейтенант служби цивільного захисту О.В. Сторожук.

На нараді було розглянуто питання підготовки шкіл до нового навчального року, питання безпеки в навчальних закладах, проект «Нова українська школа» та цивільний захист.

Залишилося зовсім небагато часу до навчального року та впровадження у всіх перших класах «Нової української школи». Тож, що необхідно прикласти максимум зусиль, аби освітня реформа ефективно запрацювала з 1 вересня – наголосив Віктор Бойко.

Леонід Ілліч Міхальчук повідомив присутніх, що в серпні відбудеться перевірка установ Тиврівського району з цивільного захисту, об’їжджатимуть і навчальні заклади також нагадав про важливість дотримання пожежної безпеки.

Олексій Теофанович Нижник наголосив на безпрецедентній державній фінансовій підтримці забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа».  Також розпові, що відповідно до підписаного меморандуму взаємодії між Міністерством освіти і науки України та корпорацією the LEGO Foundation усі перші класи в Україні, що навчатимуться з 1 вересня 2018 року, безкоштовно отримають набори LEGO.