Відбулась нарада з підготовки до належного вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Дата: 18.02.2019 16:28

Сьогодні, 18 лютого, під керівництвом голови райдержадміністрації Віктора Бойка відбулась нарада з підготовки до належного вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.
У нараді взяли участь голова районної ради Ярослав Красовський,  заступник голови райдержадміністрації Володимир Вітюк, керівник апарату райдержадміністрації Ірина Романська, Тиврівський селищний голова Сергій Кицишин, завідувач сектору культури і туризму Світлана Мартиневич.
Віктор Бойко в ході наради доручив підготовку та проведення мітингу-реквієму біля пам’ятного знаку Небесної Сотні та Героїв АТО на Меморіалі Слави в смт Тиврів 20 лютого о 10 годині. В закладах освіти і культури району буде проведено тематичні заходи, бесіди про масові акції громадського протесту в Україні, що відбулися у листопаді 2013-2014 року, та про їх учасників.
Також Світлана Мартиневич прозвітувала про стан оформлення документації по благоустрою пам’ятки Національного значення могили соратника Богдана Хмельницького Данила Нечая.