У пам’ятний день Героїв Небесної Сотні на Тиврівщині віддали шану пам`яті загиблим Героям Небесної Сотні та АТО

Дата: 20.02.2019 12:28

5 років тому, у лютому 2014 року, вся Україна і весь світ стали свідками нестримної, відчайдушної боротьби простих українців, відданих патріотів за європейський вектор розвитку держави, за утвердження української нації, за гідне майбутнє для наступних поколінь.

Сьогодні на території району приспущено Державний прапор України та обмежено проведення розважальних заходів. Тиврівщина разом з усієї Україною вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні.
Саме з цієї нагоди скорботною ходою пройшли центральною вулицею селища  представники органів державної влади і органів місцевого самоврядування, трудових колективів, широкого кола громадськості,  учнівської молоді. До присутніх звернулися голова райдержадміністрації Віктор Бойко, голова районної ради Ярослав Красовський та Тиврівський селищний голова Сергій Кицишин.
Віктор Бойко, учасник Революції Гідності, зазначив: «Тоді загинули понад сотня українських патріотів – Героїв Небесної Сотні – сміливих, вольових, мужніх, незалежних, справедливих, чиї серця були переповнені щирою любов’ю до України. Щира вдячність та пошана всім тим, хто без вагань став на захист України та поклав своє щире синівське серце до її ніг, чий героїчний подвиг став прикладом для майбутніх поколінь».
Поминальну панахиду за загиблими та померлими учасниками героями здійснив настоятель храму Вознесіння Господнього смт.Тиврів УПЦ протоієрей Богдан Бицкало.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять усіх тих, хто п’ять років тому не повернувся живим з Площі Незалежності у Києві під час буремних подій Революції Гідності. По завершенню зібрання, його учасники поклали квіти до банерів «Небесна Сотня. Слава Героям Майдану!» і «Герої не вмирають!» на Меморіалі Слави.