Участь делегації району в обласних урочистостях з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства

Дата: 16.11.2018 10:28

Урочистості з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства у м. Вінниці 15 листопада зібрали у залі обласної філармонії ім. Леонтовича кращих працівників агропромислового сектору регіону.

Участь у  заходах взяла делегація району на чолі з першим заступником голови райдержадміністрації Олександром Заворітним. Наша Тиврівщина представила хліби та фрукти на виставці сільськогосподарських світлиць.

Під час урочистостей керівники області вручили кращим підприємствам та низці працівників сільськогосподарського сектору Вінниччини державні відзнаки і Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради з грошовими винагородами.

Приємно відзначити, що в їх числі аж троє із нашого району: в номінації «Краще агроформування в садівництві» - ТОВ «АгроЕталон» с. Василівка (О.В. Вітрук), «за багаторічну сумлінну працю та вагомі трудові досягнення» - голова СФГ «Юність» с. Гришівці – В.В. Щур і тракторист ТОВ «Обрій» с. Строїнці О.С. Краснянський

Я глибоко переконаний, що ми маємо колосальний потенціал для свого розвитку. І завдяки конкурентному середовищу, яке ми прагнули сформувати в регіоні, Вінницька область сьогодні є лідером в державі за численними позиціями» - підкреслив Валерій Коровій.

Керівник ОДА зауважив, що за останні роки агропромисловий комплекс краю отримав новий поштовх до розвитку: відбулася зміна експортних векторів, а завдяки політиці українського Уряду знято бар’єри, які тривалий час були в українських портах, відтак господарники отримали реальні можливості експорту власної продукції.

Вітаючи зі святом, голова облдержадміністрації подякував аграріям краю за працю, професійність та натхнення і побажав усім присутнім здоров’я, наснаги та позитивних емоцій.