Тиврівський район, Вінницька область

Розглянуто питання щодо перевезення пільгових категорій громадян залізничним транспортом

Переглядів: 79

Сьогодні, 6 лютого,  голова Тиврівської районної державної адміністрації Віктор Бойко зустрівся з начальником пасажирського сектору Педосом Р.А., та інженерами пасажирського сектору Кучер М.О та Крисун І.І. виробничого підрозділу Жмеринської дирекції залізничних перевезень регіональної філії "Південно-Західна залізниця" Публічного акціонерного товариства Українська залізниця.

Було розглянуто питання виділення коштів на перевезення пільгових категорій громадян залізничним транспортом. На зустрічі також були присутні голова районної ради Я.Й. Красовський, керівник апарату райдержадміністрації І.Д. Романська, начальник управління праці та соціального захисту населення О.А. Чичкалюк та начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації С.П. Мазур.