Тиврівський район, Вінницька область

Начальник відділу освіти райдержадміністрації взяв участь в нараді щодо концепції Нової української школи

Переглядів: 56

Вчора, 15 травня, начальник відділу освіти райдержадміністрації Олексій Теофанович Нижник прийняв участь в нараді  в. о. директора Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації Володимира Буняка, щодо концепції Нової української школи.

Під час заходу, Володимир Володимирович пояснив присутнім порядок розподілу освітньої субвенції та наголосив на неухильному дотриманні законодавчих актів, які регламентують порядок освоєння отриманих фінансів та порядок їх використання : «Наразі освітянська галузь зазнає певних змін. Враховуючи, що відбувається фінансова децентралізація, на сьогодні нагальною потребою є розподіл субвенції, отриманої для реалізації концепції Нової української школи, а саме – 45 млн. грн. на зміцнення матеріально-технічної бази (обладнання кабінетів початкової школи) та 17 млн. грн. для навчання вчителів початкової школи».

В ході наради значна увага була приділена питанням щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації для здобувачів початкової, базової середньої та повної загальної середньої освіти. Зокрема, начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти Департаменту освіти і науки ОДА Олена Дорош акцентувала увагу присутніх на підготовчих аспектах проведення тестування, організації підвезення учасників до пунктів тестування та роботі педагогічних працівників на період проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Також під час наради обуло обговорено питання стосовно оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти, створення опорних шкіл та роботи з обдарованою молоддю протягом 2018-2022 років.