Вінничани можуть отримувати державні послуги в електронному режимі завдяки «Он-лайн будинку юстиції»

Дата: 29.03.2019 10:25

Он-лайн будинок юстиції – це прозора автоматизована система, що забезпечує отримання необхідних сервісів в електронному режимі.

Тож громадяни мають можливість отримувати державні послуги, скориставшись новим сервісом за посиланням: https://online.minjust.gov.ua

За допомогою цього сервісу можна отримати поворотні документи про державну реєстрацію актів цивільного стану: свідоцтва про народження, шлюб, розірвання шлюбу, смерть, зміну імені, а також відповідні витяги з Державного реєстру актів цивільного стану громадян. Також «Он-лайн будинку юстиції» дозволяє здійснити державну реєстрацію громадської організації, зі статусом юридичної особи.

Електронний сервіс також містить докладну інформацію про концепцію «Он-лайн будинку юстиції» та проекти, які реалізуються у рамках даної програми.  Також для громадян передбачені покрокові інструкції щодо користування сайтом, а також розділ «Соціальний ліфт», де можна переглянути актуальні вакансії та відправити резюме.