Виїзний профорієнтаційний захід для молоді

Дата: 01.07.2019 12:24

27 червня 2019 року року фахівці Тиврівської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості провели профорієнтаційний захід для молоді з використанням мобільного центру професійної орієнтації в дитячому лікувально-оздоровчому спортивному комплексі "Маяк" с. Селище.

Основною метою заходу є формування уявлень дітей про світ професій, важливості правильного вибору професії для людини, свідомого ставлення до вибору професії, формувати готовність молоді до свідомого професійного самовизначення.

Атмосфера на заході була доброзичлива. Діти мали змогу пройти анкетування та одержали багато цікавої та корисної інформації про світ професій. Сподіваємось, що проведений захід допоможе зорієнтуватись школярам у виборі майбутньої професії.