Тиврівський район, Вінницька область

Голова райдержадміністрації Віктор Бойко та голова районної ради Ярослав Красовський провели нараду з головами та секретарями громад району

Переглядів: 62

Сьогодні, 31 травня в залі засідань райдержадміністрації, голова райдержадміністрації Віктор Бойко та голова районної ради Ярослав Красовський провели нараду з селищними та сільськими головами, секретарями територіальних громад району з питань реформування медицини, освіти та соціального захисту населення.

Перед початком наради керуюча справами виконавчого апарату районної ради Лідія Колісніченко урочисто вручила  Подяки за участь та зайняті призові місця в спартакіаді працівників державних установ з тенісу - Наталі Валеріївні Трач та з шахів - Кітовій Юлії Володимирівні.

З новим  положенням  призначення субсидій ознайомила присутніх заступник начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації - Рябоконь Алла Сафронівна. Про умови функціонування закладів охорони здоров’я при створенні спроможних мереж лікувально-профілактичних закладів, умови   оренди та інші правовідносини між  КНП «Тиврівський центр первинної медико-санітарної допомоги» та місцевими радами Тиврівського району  розповіли головний лікар та головний бухгалтер центру. На  питаннях порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів, а також призначення керівників закладів освіти детально зупинились методисти районного методичного кабінету  відділу освіти райдержадміністрації - Сорока  Ірина Григорівна та Кроча Ольга Михайлівна.

Під час обговорення  питань освіти голова райдержадміністрації Віктор Бойко, враховуючи старт реформи початкової школи, наголосив на максимальній увазі до всіх перших класів.

Під час наради також йшла мова про необхідність підписання декларації з сімейним лікарем, про зміни в порядку нарахування субсидій та впровадження механізму монетизації пільг на проїзд у громадському транспорті.