Відбулась розширена нарада в голови райдержадміністрації

Дата: 05.11.2018 12:23

Сьогодні, 5 листопада, відбулася розширена нарада в голови райдержадміністрації, Віктора Бойка, за участю першого заступника голови райдержадміністрації О.В. Заворітного, заступника голови райдержадміністрації В.В. Вітюка, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ та організацій району.

На нараді було розглянуто ряд питань, зокрема рішення Пилявської сільської ради про надання згоди на добровільне приєднання до Лука-Мелешківської ОТГ, проведення осіннього призову, завершення підготовки до опалювального сезону навчальними закладами району, проведення щорічного оцінювання діяльності державних службовців, переїзд КНП «Тиврівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» до приміщення Тиврівської центральної районної лікарні, призначення субсидій, начальник Управління державної казначейської служби України у Тиврівському районі Вінницької області І.І. Наумчук наголосила на необхідності проведення основних платежів до 15 грудня. Також було обговорено багато інших питань, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, економіки та освіти.

На завершення наради Віктор Володимирович наголосив на необхідності співпраці між організаціями району - адже у нас багато спільних справ та завдань щодо забезпечення достойного життя жителів району і тільки разом ми подолаємо всі труднощі сьогодення, а також дав  ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та організацій району.