НА ТИВРІВЩИНІ ВШАНУВАЛИ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

Дата: 14.12.2018 12:22

Щорічно 14 грудня у день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Сьогодні у смт. Тиврів, на Меморіалі Слави, біля знаку  встановленого ліквідаторам Чорнобильської трагедії, відбувся мітинг та покладання квітів в пам’ять ліквідаторів ЧАЕС. До присутніх звернулися голова Тиврівської райдержадміністрації В.В. Бойко, голова районної ради Я.Й. Красовський та голова районної громадської організації «Союз Чорнобиль України» М.А. Мельник. Хвилиною мовчання вшанували усіх загиблих та померлих ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Напередодні заступник голови райдержадміністрації В.В. Вітюк, керівник апарату райдержадміністрації І.Д. Романська та М.А. Мельник відвідали Гніванську ОТГ та Сутисківську селищну раду, де також привітали учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
Минуло більше тридцяти років від дня великого і незгасаючого лиха – Чорнобильської катастрофи, яка одразу набула глобального характеру. Чорнобиль залишив незагоєну рану на землі України і в серці її народу. Так судилося, що саме ліквідатори першими взяли на себе цей хрест – приборкання радіаційної стихії, щоб ціною свого життя і здоров’я захистити рідну землю і весь народ. А саме люди, їх доля, життя і здоров’я, соціальний, радіаційний і медичний захист, інші не менш важливі їх проблеми є і ще довго будуть об’єктом особливої уваги й турботи нашої держави.