Голова райдержадміністрації відвідав дитячі будинки сімейного типу

Дата: 06.06.2019 12:20

Днями голова Тиврівської райдержадміністрації Віктор Бойко,  начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Алла Берегуляк, начальник управління освіти молоді та спорту райдержадміністрації Людмила Касянчук, начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації Світлана Мазур відвідали будинки сімейного типу Тиврівщини.

Розпочали об’їзд з родини Зурабі і Світлани Робакідзе в смт Тиврів. Далі поїхали в с. Селище, де діти живуть у будинках сімейного типу - родинах Юрчаків та Ковалів. Гості подарували діткам солодощі та побажали цікавих і веселих канікул.

Будинок сімейного типу залишається одним з найбільш гуманних варіантів житлового та сімейного забезпечення для дітей, які з певних причин потребують помешкання та опіки. Тут проживають діти різного віку, світосприйняття та статусу, вони мають сім’ю у стінах нового дому, розвиваються та формують правильне бачення життя, відчувають любов.

Перебуваючи в сім’ях Віктор Бойко подякував батькам  за душевну доброту, за сміливий вчинок прийняти на виховання дітей з нелегкою долею, привітав  великі родини  з Днем захисту дітей  та побажав міцного здоров’я, взаєморозуміння та сімейного затишку.