15 травня кожна школа зможе долучитися до онлайн-уроку «Європа починається з тебе»

Дата: 11.05.2019 12:20

Цьогоріч до Дня Європи, 15 травня, усі українські школи зможуть взяти участь у відкритому онлайн-уроці «Європа починається з тебе». Учням розповідатимуть про те, як впровадження європейських цінностей та стандартів впливає на якість життя в Україні.

Урок розпочнеться о 09:25, а проводитиме його відомий тележурналіст Майкл Щур.
Трансляція буде доступна за цим посиланням.
 Зміст уроку розрахований на учнів 8-11 класів, однак долучитися до нього може кожен охочий. Школярі мають змогу заздалегідь поставити запитання Майклу Щуру через реєстраційну форму або надіславши лист на скриньку: values.ukraine@gmail.com

Найактивніших учнів і шкіл нагородять тематичними призами та подарунками від організаторів заходу - МОН, Мінінформполітики, Офісу Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе, проекту ЄС «Association4U» та Google Україна.

Відеозапис події буде доступним на сайті уроку.