Початок опалювального сезону на Тиврівщині

Дата: 02.10.2018 12:19

З метою забезпечення на території району своєчасного початку опалювального сезону, підтримки необхідного температурного режиму та запобігання масовим захворюванням населення головою Тиврівської райдержадміністрації  Віктором Бойком від 1 жовтня прийнято розпорядження №525 «Про початок опалювального сезону 2018-2019 років у районі».

Опалювальний сезон 2018 – 2019 років у населених пунктах району для бюджетної сфери та інших категорій споживачів розпочнеться при збереженні середньодобової температури зовнішнього повітря +8 градусів протягом трьох діб, для населення – з  16 жовтня 2018 року. Також з 16 жовтня управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації розпочне нарахування пільг та субсидій населенню за спожитий природний газ та теплову енергію.

Розпорядження від 01 жовтня 2018 року № 525 «Про початок опалювального сезону 2018-2019 років у районі»