Обдаровані баскетболісти з Тиврова п’яті в області

Дата: 25.03.2019 12:18

Нещодавно спортивна зала Вінницької міської спортивної школи олімпійського резерву з баскетболу «Баско» стала місцем проведення змагань з баскетболу за 5 – 8 місця в залік обласної спартакіади учнівської молоді. Цим змаганням передував відбірковий зональний етап, який відбувався в листопаді минулого року. За його підсумками баскетбольна команда юнаків із ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Тиврова посіла друге місце із шести команд у групі. В ході зональних змагань було здобуто перемоги над однолітками із Вінницького та Жмеринського районів. Єдина поразка від команди Вінницької ЗОШ І-ІІІ ст. №6 із рахунком 48:58 зумовила здобуття другого місця.

На стадії фінальних змагань тиврівські баскетболісти перемогли команду Піщанського району з рахунком 35:23. У вирішальній грі за п’яте місце тиврівчани розгромили команду Липовецького району з рахунком 47:31.

Баскетбольну славу для ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Тиврова на обласних змаганнях здобували її учні: Лахманюк Олександр, Баурчулу Олег, Карук Олександр, Романський Ярослав, Самофал Максим, Кирилюк Максим, Рудик Максим, Ткачук Петро, Вержук Дмитро, Маслієв Віталій.

Юні баскетболісти, їх батьки висловлюють слова щирої вдячності Л.Л.Касянчук – начальнику управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації за підтримку команди та сприяння у її відрядженні на змагання, П.В.Мельнику – директору ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Тиврів, О.В.Безуглому – вчителю фізичного виховання цієї школи за якісну фізичну і тактичну підготовку баскетбольної команди і здобуття нею високих спортивних результатів.