Немирівський міжрайонний відділ лабораторних досліджень інформує про захворюваність на кір, грип та ГРЗ по Тиврівському району

Дата: 15.03.2019 12:17

Оперативна інформація про захворюваність на кір:

Впродовж  10-го тижня (з  6 по 13 березня) 2019 року за оперативними даними в районі захворіли на кір 3 осіб, із них 2 дорослих .
         З початку поточного року в районі  зареєстровано  93 випадки  кору.       Рівень захворюваності склав 210,7 вип. на 100 тис. нас. Серед захворілих 53 дитини, що становить 619,5 вип. на 100 тис. дитячого населення.
         Летальних випадків не зареєстровано
         Із всіх захворілих 56 % не були щеплені проти кору.
         Нагадуємо, що єдиним ефективним засобом профілактики кору є вакцинація.
         На даний час в усіх лікувально-профілактичних закладах району, які проводять щеплення, є в наявності достатня кількість комбінованої вакцини проти кору.

Оперативна інформація про захворюваність на грип та ГРЗ:

Впродовж  11-го тижня ( з 7 по 14 березня) 2019 року за оперативними даними в районі захворіли на ГРЗ  301  особа .
        Рівень захворюваності склав 682,1 вип. на 100 тис. нас. Серед захворілих  206  дітей, що становить 2407,9 вип. на 100 тис. дитячого населення.
         Летальних випадків не зареєстровано
         Епідпоріг  перевищено і становить + 17,5%.
         Нагадуємо, що одним  із ефективних засобів  профілактики  грипу є вакцинація.

«Немирівський міжрайонний відділ лабораторних досліджень»