Тиврівський район, Вінницька область

Працівники Тиврівського районного сектору ДСНС провели профілактичний рейд у селі Ворошилівка

Переглядів: 53

Днями з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій у житловому секторі працівники Тиврівського районного сектору ДСНС провели профілактичний рейд у селі Ворошилівка.

Під час спілкування з місцевими жителями рятувальники нагадали людям основні правила пожежної безпеки, закликали громадян обов’язково перевіряти справність електроприладів перед використанням, не залишати їх ввімкненими без нагляду й не дозволяти дітям самостійно користуватися ними.

Для більш детального ознайомлення із заходами безпеки селянам роздали профілактичні листівки із короткими правилами безпеки життєдіяльності.
Загалом було здійснено обхід близько 50 домогосподарств та проінструктовано понад 120 мешканців.