Тиврівський район, Вінницька область

Визначено переможців п’ятнадцятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

Переглядів: 130

Минулого тижня відбулося засідання Конкурсної ради XV обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад.

Рішенням Конкурсної ради, протокол від 04.06.2018 №2, визнано  переможцями 355 проектів, фінансування яких буде здійснено з обласного бюджету та фонду охорони навколишнього природного середовища спеціального фонду обласного бюджету, сформованого за рахунок надходження екологічного податку.

Приємно відмітити, що переможцями конкурсу є наступні проекти територіальних громад Тиврівського району:

«Спортивному корпусу у м.Гнівань бути» - Гніванська міська ОТГ

«Освітлені вулиці-запорука життя і здоров'я» – Сутисківська селищна рада

«Чисте селище» – Сутисківська селищна рада

«Капітальний ремонт системи зовнішнього освітлення частини вулиці І. Франка у с. Урожайне Тиврівського району Вінницької області» – Селищенська сільська рада

«Спецтехніка з допоміжним обладнанням - екологічна безпека сільських громад» – Новоміська сільська рада

«Поетапне впровадження роздільного збирання твердих побутових відходів – крок до сталого розвитку сільських громад» - Новоміська сільська рада

Вітаємо переможців та бажаємо успішної реалізації проектів!